  • : LS32CM501EUXDU
  • : Монитори
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Сърфирайте в мрежата, редактирайте документи и работете по проекти, без нужда от отделен компютър.
Гледай, играй и живей стилно
Наслади се на по-интелигентно забавление
Приложения за смарт телевизор
Любимите ти игри на едно място
Gaming Hub
Работиш на монитора без PC
Workspace
Нищо не те разсейва от важните разговори
Камера SlimFit
* Камерата е аксесоар, който се продава отделно.
Мобилните комуникации срещат големия екран
Мобилна свързаност
Лесно свързване
Множество портове
Управлявай лесно твоите смарт устройства
Вграден IoT Hub
Поздравява те всеки ден с любимото ти съдържание
My Contents
Дисплей
  • Размер на екрана (клас) 32
  • Плосък / Извит Плосък
  • Active Display Size (HxV) (mm) 698.4 x 392.85mm
  • Съотношение на картината 16:9
  • Тип панел VA
  • Яркост (Типична) 250 cd/㎡
  • Яркост (мин.) 200 cd/㎡
  • Статичен контраст 3,000:1(тип.)
  • HDR(High Dynamic Range) HDR10
  • Резолюция 1,920 x 1,080
  • Време за реакция 4 мсек (GTG)
  • Зрителен ъгъл (Х/В) 178°(H)/178°(V)
  • Поддържани цветове Макс. 1B
  • Честота на кадрите Макс. 60Hz
Общи характеристики
  • Eye Saver Mode (Щадящ очите режим) Да
  • Flicker Free (Без отблясъци) Да
  • Режим за игри Да
  • Размер на изображението Да
  • Сертификация за Windows Windows 10
  • Virtual AIM Point Да
  • Game Bar 2.0 Да
  • Gaming Hub Да (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES)
  • HDMI-CEC Да
  • Auto Source Switch Auto Source Switch+
  • Функция Adaptive Picture Да
  • Ultrawide Game View Да
Интелигентни услуги
  • Smart Type Smart
  • Operating System Tizen™
  • TV Plus Да (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
  • Universal Guide Да (GB, FR, DE, IT, ES)
  • Video Communication Google Meet
  • Web Service Microsoft 365
  • SmartThings Hub Да
  • Wireless DeX Да
  • My Contents Да
  • Multi View До 2 видеа
  • NFT Nifty Gateway
  • Tap View Да
  • Remote Access Да
Интерфейс
  • Безжичен дисплей Да
  • HDCP Version (DP) 2.2
  • HDMI
  • Версия на HDMI 1.4
  • HDCP Version (HDMI) 2.2
  • USB хъб 2
  • Вградена безжична LAN мрежа Да (WiFi5)
  • Bluetooth Да (5.2)
Аудио
  • Високоговорител Да
  • Speaker Output 5W x 2
  • Високоговорител Adaptive Sound
Условия на работа
  • Температура 10~40 ℃
Дизайн
  • Цвят на предния панел Бял
  • Цвят на гърба Бял
  • Цвят на стойката Бял
  • Тип на стойката Обикновена
  • Стойка за стена 100 x 100
Еко
  • Клас на енергийна ефективност E
Мощност
  • Захранване AC 100~240V
  • Консумация на енергия (макс.) 60 W
  • Консумация на енергия (типична) 26.0 W
  • Консумация на енергия (DPMS) 0.50 W
  • Консумация на енергия (годишно) 38 kWh/year
  • Тип Вътрешно захранване
Размери
  • Размери на комплекта със стойка (ШxВxД) 716.1 x 517.0 x 193.5 mm
  • Размери на комплекта без стойка (ШxВxД) 716.1 x 424.5 x 41.8 mm
  • Размери на опаковка (ШхВхД) 842.0 x 133.0 x 487.0 mm
Тегло
  • Тегло на комплекта със стойка 6.6 kg
  • Тегло на комплекта без стойка 5.5 kg
  • Тегло с опаковката 8.5 kg
Аксесоар
  • Дължина на захранващ кабел 1.5 м
  • HDMI кабел Да
  • Дистанционно Да
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)32
Резолюция1920x1080 (FHD)
Тип панелVA
Честота на опресняване (Hz)60
Време за реакция (ms)4 ms
Съотношение на страните16:9
ИзвитНе
HDR поддръжкаHDR10
Adaptive SyncБез
СвързаностUSB
Вградени високоговорителиДа
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаНе
USB хъбДа
Тегло8.50кг
Samsung 32CM501 32" VA SMART монитор – Бял
Ключови Предимства
  • Завладяваща визуализация – VA панелът от 32" осигурява дълбоко черно и широки ъгли на видимост 178°/178° за ярко съдържание.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екран32"
Резолюция1920 x 1080 (Full HD)
Честота на опресняване60 Hz